#1 2008-02-26 01:11:30

Celsjusz

Administrator

Call me!
Skąd: Banbury UK
Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 71
Punktów :   -6 
WWW

Po konflikcie z VvV :(

To jest wiadomość którą wysłałem do Smod Ximarona http://board.gladiatus.onet.pl/profile.php?userid=7283
"Nie pamietam czy pisałem .... ale mam 45 latek  prawie) jestem byłym wojskowym i (milicjantem) pozniej policjantem 
Bardzo poważnie podchodzę do wszelkiego typu regulaminów, kodeksów i wszelkiego typu ustaleń które regulują WOJNY 
Moim zdaniem w tych sprawach nie ma miejsca na niedomówienia i jak coś nie działa to zadziała... może... z tym że nie napewno... (pkt2) 
Miałem pisać posta w komentarzu do circus maximus ale skoro mi odpisałeś to swoje przemyślenia "wyleję" tutaj 
1. Nie rozumiem dlaczego zarzucono zrzuty ekranu składu gildii przy wypowiedzeniu wojny? (to najlepszy i najpewniejszy sposób na przekręty ze składem)
2. Jaki jest sposób liczenia siły gildii walczących?? mod czasami bywa stronniczy)
3. Średnia honoru jest... delikatnie mówiąc nieporozumieniem i już tłumaczę dlaczego 
- Jeśli w Gildii wyzwanej najsilniejszy z graczy ma np lvl 60 i 2-3 graczy lvl 54-58 a w Gildii Agresora najsilniejsi gracze mają lvl 80-90 i wyzszy(1-2 wystarczy) a reszta ponizej 50 to i tak wojna jest z góry przegraną
4. co może zrobić gracz z lvl 50 farmiony 7 razy dziennie przez gracza z lvl 80 nie jest nawet w stanie nazbierać kasy na "wyleczenie" obrażeń 
5. Agresor który ma 2-3 graczy o 20 lvl silniejszych niż napadnięty jest po prostu #$%@^$%^%&
(tak jak pisał na PW do mnie Nyczus) "oddajcie walkowerem i po sprawie", jak chesz to ja xaraz umiesce wps na fory i po sprawie"
6. I to jest to na co liczył Nyczus że oddamy pole walkowerem i bardzo się żdziwił że zaprotestowałem 
7. Większość grających to młodzi ludzie których emocje są silniejsze i ważniejsze niż zdrowy rozsądek ale ... (moim zdaniem) jeśli Gladiatus.pl (jako firma) chce być fair w stosunku do grających to zasady wypowiadania wojen trzeba zmienić (ponieważ grający z (premium teraz centurionem) chcą grać a nie być farmieni regulaminowo w czasie trwania wojny 

8. W/g mnie ZASADA powinna być taka:
- 1) różnica w średniej honoru powinna być w zakresie od 250-500k
- 2) ilość graczy ze średnią honoru powyżej 1 000 000k MUSI być porównywalna (w odniesieniu do niższych lvl zmniejszamy proporcjonalnie i tyle) 2 u Agresora i 2 u napadniętego 
- 3 To jest moim zdaniem ZASADNICZY warónek "sprawiedliwej" wojny 
- 4) Popatrz na co poniektóre "wojny" zakończone "walkowerem" 
- 5) POWODY wypowiedzenia wojny POWINNY (Moim zdaniem MUSZĄ) być podane (bo moim zdaniem wojna dla wojny to @#$^#^%&^&*^)
- 6) Dla przykładu:
konflikty w grze są bardzo częste(ataki przy niskich PŻ, przelicytowanie, bo ty zaatakowałeś kogoś z mojej gildii to ja (o10lvl) mocniejszy bedę Cię farmił przez... itd... itp...
- 7 ) WYPOWIEDZENIE WOJNY MUSI DOTRZEĆ W FORMIE PISEMNEJ DO Mistrza Gildii wyzwanej na Wojnę (jestem w stanie zrozumiec zasadę aktywności na Forum Romanum ale są takei wojny które zostały przegrane walkowerem tylko dlatego że nie było takiego powiadomienia)
- 8 ) Ustalić ZASADĘ że jeśli w Gildii jest ktoś odpowiedzialny za WOJNY to wysyłamy zawiadomienie o wojnie do Mistrza i w przypadku braku odp w ciągu 24h do Admina odp za wojny a po kolejnych 24h bez odpowiedzi wojna jest wygrana WALKOWEREM!!!
- 9 Bardzo prosty sposób sprawdzenia czy powiadomienie o wypowiedzeniu wojny zostało wysłane  takie samo wysyłam do mod ... w tym samym czasie i tyle 
9. (dot całego regulaminu gry) Moim zdaniem należy ograniczyć ilość ataków w ciągu doby na jednego gracza do 4-5 ( w przypadku wojny do 6...7) ale tylko w przypadku wojny!!! to MUSI być ściśle rozgraniczone(zwiększy ilość i atrakcyjność wojen!!!)

Hymm 
to są moje przemyślenia... refleksje???
Mam pytanie nie związane z Gladiatus.Pl
Mam rację w Powyższych dywagacjach czy nie???
Bardzo często tak bywa że robisz to co musisz robić bo nie ma innego wyjścia i tyle ...
Pozdrawiam Celsjusz "

tego już nie wysłałem:)
Zastanawiałem się nad zostaniem (zielonym) tak jak NIqa ... po wymianie korespondencji...(z mod i Smod) i moich przemyśleniach myślę że to jeszcze nie pora (

Offline

 

#2 2008-03-01 19:35:09

Majuss

Stajenny

Zarejestrowany: 2008-02-13
Posty: 35
Punktów :   -1 

Re: Po konflikcie z VvV :(

kiedy Celi robimy jakas wojenke hehe?

Offline

 

#3 2008-03-01 20:55:34

miki123

Młodszy Gladiator

Call me!
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 64
Punktów :   -2 
WWW

Re: Po konflikcie z VvV :(

Chcę się zabawić


Respect For Pawns !!!

Offline

 

#4 2008-03-02 20:32:47

Celsjusz

Administrator

Call me!
Skąd: Banbury UK
Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 71
Punktów :   -6 
WWW

Re: Po konflikcie z VvV :(

Chcecie wojny piszcie do Centuriona na PW
Cos wymyśli lub sami coś zaproponujcie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fctorpedo.pun.pl www.nieuki.pun.pl www.ots76.pun.pl www.cinquecento.pun.pl www.megaman-nt-warrior.pun.pl