#1 2008-03-05 14:38:33

miki123

Młodszy Gladiator

Call me!
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 64
Punktów :   -2 
WWW

Dziwny pepe

Przez tego gości cała gildia niezle ucierpiał trzeba teraz to nadrobić i wpłacić kase


Respect For Pawns !!!

Offline

 

#2 2008-03-05 14:49:57

Natka-Ninka

Stary Wyga

5837848
Call me!
Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 120
Punktów :   

Re: Dziwny pepe

Bezsens... Straciliśmy całą kasę, błogosławieństwa i w ogóle wszystko...
BEZNADZIEJA!!!!!!

Offline

 

#3 2008-03-05 23:51:30

Celsjusz

Administrator

Call me!
Skąd: Banbury UK
Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 71
Punktów :   -6 
WWW

Re: Dziwny pepe

Rzeczywiście wybrał najgorsze rozwiązanie z możliwych
Mógł przecież poprosić kogoś o pomoc jak to zrobić a nie rozwalać Gildię
Nie było mnie cały dzień wróciłem dopiero przed godz. Miałem awarię samochodu pod Liwerpoolem Siła wyższa żeby ją %**%^&$%&&
Od siebie mogę jeszcze raz przeprosić Was za całe to zamieszanie
Pozdrawiam Cel

Offline

 

#4 2008-03-06 10:59:07

Niqa

Administrator

Skąd: Ślask
Zarejestrowany: 2008-02-13
Posty: 65
Punktów :   

Re: Dziwny pepe

A mnie zastanawia, dlaczego nikt nie zapytal kogos z głownej, albo chociaz mnie, przeciez to nie trzeba byc geniuszem, zeby wpasc na to, ze jak mistrz odejdzie to akademia sie rozpada...
straciliscie duzo, wszystkie wplaty itp (nawet moje ;]), ale mam nadzieje, ze dacie rade odbudowac gildie ) juz widze, ze sklad sie troszke zmienil, bo cos wasmalo ;]

pozdrawiam

Offline

 

#5 2008-03-06 14:48:11

Natka-Ninka

Stary Wyga

5837848
Call me!
Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 120
Punktów :   

Re: Dziwny pepe

Ale to nie było tak, że Gildia od razu została usunięta. Najpierw Celi chciał mianować mako mistrzem , no ale jakoś tak wyszło, że to pepe został mistrzem.... a później on "przez przypadek" zmaiast oddać Gidlię mako usunął ją.... No i teraz kicha
A mało nas dlatego, że jeszcze nie wszyscy dołączyli... I niektórzy już pewnie nie przyjdą....

Offline

 

#6 2008-03-06 15:49:18

KahrloS

Administrator

3282876
Skąd: Kwidzyn
Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 71
Punktów :   -1 
WWW

Re: Dziwny pepe

trudno sie mowi - jezeli nie wroci caly sklad sprzed usuniecia to nawet i dobrez - przynajmniej bedziemy wiedzieli co to za gracze byli... tacy co im nie zalezalo... co do kasy i bonusow... heh co moge powiedziec... trudno sie mowi - zyje sie dalej... teraz na Nas spoczywa obowiazek odbudowania gildii i przywrocenia jej dobrego imienia wsrod spolecznosci Gladiatus'a... nowe rzady - nowe zasady... trzeba sie przyzwyczaic... co do skladu personalnego mako ma racje - nalezy jak najszybciej doprowadzic gildie do stanu sprzed wypadku... jezeli mozliwa bedzie fuzja - hymmmm moze by to przemyslec... ale mistrz ma decydujace zdania a jak gdzies czytalem przypadkiem ostatnio - "nie po to zakladalem Akademię Illuminatii żeby robić fuzję..." wiec to sam przez siebie mowi

pozdrawiam

PS.

jezeli macie jakies pomysly lub sugestie co do strony... dawac smialo do mnie na PW - jakos na dniach pozmieniam na www sklady bo teraz jestem zarobiony ze szok... ;/ sorka za opieszalosc jesli chodzi o www ale sami wiecie... praca pierwsza - pozniej przyjemnosci...

Offline

 

#7 2008-03-06 20:43:07

Alhen

Młodszy Gladiator

2278676
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-02-13
Posty: 44
Punktów :   -2 

Re: Dziwny pepe

Naprawde szkoda tych wpłat...
To było sporo i wszystkie poziomy gildii przepadły... no ale nie załamujemy się! Jedziemy do przodu i odbudujemy straty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.agencjaoss.pun.pl www.afrodyta.pun.pl www.beyblade.pun.pl www.enokia.pun.pl www.metin2smonety.pun.pl